Svařovací boxy

Svařovací boxy v naší nabídce jsou svařovací zástěny, které jsou uchyceny na různé samonosné kovové konstrukce. V naší nabídce máte na výběr od lehkých konstrukcí až po robustnější, manipulovatelné na kolech, nebo k podlaze ukotvené konstrukce. Při výběru dávejte pozor hlavně na následující skutečnosti:

- jakou UV ochranu vyžaduje pracoviště (DIN 0,4,6,9), tedy jakou barvu svářečských PVC plachet či svářečských PVC pásů máme zvolit, nebo jaká sklolaminátová svářečská plachta je nutná při různých teplotách svařování.

- jakému zatížení budou svařovací boxy vystaveny, a zda se bude manipulovat se zbožím přes závěsy. Svářečské plachty z PVC jsou méně odolné než svářečské PVC pásy, co se týče mechanického opotřebení či odolnosti proti jiskrám, nakolik jsou mnohem tenčí.

- jak často budeme svařovací boxy přemisťovat, a zda se dá kovová konstrukce uchytit k podlaze.

Momentálne je možné objednávat, nebo klást dotazy na oddělovací stěny a svařovací boxy různých rozměrů podle Vašich představ pouze jednotlivě na našem zákaznickém servisu mailem nebo telefonicky, ale připravujeme v krátké budoucnosti rozšířit naši nabídku s kalkulací cen online. 

Pro zaslání dotazu klikněte zde

 

 


V této kategorii nejsou žádné výrobky.