Návod na vyplnění formuláře PVC závěsů bez překrytí

Jak máte postupovat při objednávání PVC závěsů nebo při zjišťování cen závěsů?

Zadejte šířku a výšku závěsu. 

Počítejte s tím, že PVC uchycení je 5cm hrubé, tedy tolik Vám ubere z výšky. Např. pokud zadáte 2m výšku, z uchycení Vám budou viset 1950mm dlouhé pásy. Když nejste si jistý přesnou výškou závěsu, ponechte si klidně 10-15cm-ovou rezervu. Výšku víte jednoduše přizpůsobit během montáže, protože z pásů víte snadno pomocí jednoduchého nožíku odříznout z délky.

Při uchycení z PVC je možná pouze montáž nad otvor (do stěny). Pro montáž do stropu či do otvoru není vhodné.

Zvolte typ požadovaného uchycení. 

- Pokud zvolíte typ "horní uchycení", závěs bude ukotven pouze nad otvorem. Pokud závěs použijete např. na chladící pult, pásy mohou přesahovat dolní hranu chladničky i o 15-20cm. Pokud závěs montujete do otvoru např. s přechodem osob, dbejte na to, že pásy se z bezpečnostních důvodů nemají dotýkat podlahy. Dolní hrana pásů by měla končit cca 0,5-1 cm nad zemí.

- pokud zvolíte "horní i dolní uchycení" (typické pro chladící či masové pulty v potravinách) výšku závěsu zadávejte s 35cm-ovou výškovou rezervou. To znamená, že pokud chcete montovat závěs na 2m vysoký pult, jako výška závěsu zadejte 2350mm. Takto se Vám vytvoří přesah (jako na druhé fotce produktů je vidět), který Vám umožní pohodlnější manipulaci zbožím přes závěs. 

Pokud byste rádi doobjednali i výstražné boční pásy, vyberte jejich barvu. 


Barevné pásy jsou 200mm široké a 2mm tlusté.