Aktuální slevy: Po vložení zboží do nákupního košíku na Vás čekají skvělé slevy, které se Vám odečtou z nákupní ceny. 

Pro zobrazení aktuálních slev klikněte
 zde. 

_____________________________________________________________________________  

- PVC pásy - 300x2mm svářečské bronzové PVC pásy s UV filtrem pro svařovací závěsy nebo svářečské závěsy 

- Užitková teplota: -5°C - +50°C. Závěsy doporučujeme hlavně do interiérů a na vstupy mezi interiérem a exteriérem, kde je závěs alespoň z jedné strany vytápěn celoročně (teplota neklesne pod 0 ° C).

- Užitková výška: bez překrytí pásů do 2,5m, při překrytí na 33,3%, tedy na 1 hák (5cm z obou stran pásů) od 0m do cca 3,5-4m, při překrytí na 63,3%, tedy na 2 háky (9,5cm z obou stran pásů) od 3m do cca 5,5-6m

- Provoz: osoby a paletové vozíky

- Doporučené využití: na oddělení svářečských pracovišť, do otvorů s minimálním prouděním vzduchu, do interiéru nebo do otvorů mezi interiérem a exteriérem.

Průmyslové svařovací závěsy nebo svářečské závěsy jsou navrženy tak aby odolávaly jiskrám a rozstřikům vzniklým při svařování či broušení. Svařovací závěsy s UV filtrem chrání zrak. Různé barevné odstíny mají různou propustnost světla. To do jaké míry jsou průsvitné si můžete prohlédnout na fotkách přiložených k tomuto produktu. 

Svářečské PVC pásy a svářečské plachty představují tutéž vizuální ochranu. Rozdíl je v mechanické odolnosti dvou materiálů. PVC pásy doporučujeme používat v takových provozech, kde se frekventovaně manipuluje zbožím, a závěsy jsou mechanicky více opotřebované. PVC pásy jsou také odolnější vůči odstřikům a jiskrám vzniklým při svařování.  

Splňují normu ISO EN 25980. 

Počítejte s tím, že podle předpisů dolní hrana pásů má končit 20-40cm nad zemí.

_____________________________________________________________________________  

Jak objednat či zjistit cenu PVC pásů?

- zadejte délku pásů. 

Rozměry zadávejte v milimetrech, bez mezer, bez uvedení jednotky mír. Tedy např. 2m šířku zadejte ve tvaru "2000" a ne např. "2 000mm". 

- zadejte počet pásů. 

- vyberte si zda chcete k pásům i ouška (držáky, plechy na koncích pásů). Ouška přidají na délce pásů 2cm. Pokud byste chtěli ouška objednat zvlášť nenanitované na pásy, v tom případě prosím objednejte ouška v sekci uchycení. 

 

Jak máte postupovat při objednávání PVC závěsů nebo při zjišťování cen PVC závěsů?

Pro snadnou a rychlou cenovou kalkulaci na bázi m2 klikněte na kategorii PVC závěsy (cena za m2), nebo na návod k PVC závěsem, kde najdete online pomůcku, kterou Vám pomůžeme vybrat si vhodný PVC závěs za pár vteřin. 

Pro kalkulaci na bázi komponentů (na mm přesná kalkulace) doplňte chybějící údaje, zadejte typ nosníku, a šířku závěsu, tedy délku nosníku.

Když nejste si jistý v šířce závěsu, nebo v počtu PVC pásů, postupujte podle následujících pokynů.

Cenová kalkulace na PVC závěsy na bázi komponentů a tabulka překrytí - klikněte sem. 

 

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

PVC pásy - 300x2mm svářečské PVC pásy bronzové s UV filtrem pro svařovací závěsy nebo svářečské lamelové clony vyrobené na míru - cena na bázi bm

  • Kód výrobku: B-0300-02-32-05-000
  • Dostupnost: Viď. >> Informace >> Dodací podmínky
  • 205,10 Kč

  • Základní cena bez DPH: 205,10 Kč
Cena:

Dostupné možnosti